צוות בית עמיתים פועל במקצועיות מרבית על מנת לקדם את יכולת הילדים להשתלב, להיות חברים בוגרים בקהילה אליה הם שייכים ולהרגיש תחושת שייכות . במקביל הצוות רואה את עצמו מחויב להשפיע על הקהילה ולתמוך באפשרות שלה להיות קהילה משלבת. בהתאם מסייע הצוות למשפחות להעביר מסר של אחריות כלפי הקהילה לקבלת השונה ופועל עם הקהילה וההורים בשותפות להתאמת הידע והכלים שיאפשרו למתן את השונות של הילד המשולב.
צוות בית עמיתים מכוון ליצירת אמון ושותפות עם ההורים. הצוות מחזק את יכולתם של ההורים לקדם את עצמאות הילדים וכישורי החיים המאפשרים להם להיות חלק משגרה משפחתית וחברתית נורמטיבית לאורך השנים.
 
צוות בית עמיתים מאתר ומרחיב בכל מפגש את תחושת היכולת של הילדים. הצוות מאמין באפשרות עבור הילדים להגדיר את זהותם על פי עוצמות וכוחות ולנהל את עצמם בתוך מרחב בחירה. כמו כן הצוות מסייע להורים לבסס את התנאים, והכלים, ולשמר את האמונה והתקווה שמאפשרים להם ליצור תמונת עתיד עבור ילדם ולסלול את הדרך להגשימה .
 
 

חזון בית עמיתים

 
עמיתים מדרך עוז:  טלפקס: 077-5357652     |     נייד: 055-8859659      |      דוא"ל:  baitamitim.eti@gmail.com      |     כתובת:  מושב מדרך עוז. מ.א. מגידו  
עיבוד מידע , עיבוד מידע חושי  ויסות חושי, טיפול באוטיזם, טיפול באוטיזם ביקנעם,  קבוצות טיפוליות , מיומנויות חברתית, טיפול בוויסות חושי, מרכז טיפולי רב מקצועי לטיפול באוטיזם, טיפול פסיכולוגי, טיפול ריפוי בעיסוק, טיפול קלינאית,  טיפול שפה,  טיפול דיאדי,  ABA  ניתוח התנהגות, אבחון פסיכיאטרי, התיעצות פסיכיאטרית, מידע להורים בנושא אוטיזם, טיפול באוטיזם באיזור העמק, טיפול בויסות חושי באיזור העמק, אתי ארד,  מרכז הדרכה בית עמיתים, , הגישה האינטגרטיבית, ASD,  ספקטרום אוטיזם.