אנו, צוות בית עמיתים, מאמינים שכל הילדים, בפרט ילדים עם צרכים מיוחדים ראויים לתמונת עתיד מלאת תקווה. אנו מאמינים שאתם ההורים יכולים להוביל את תמונת העתיד הזאת. בהתאם אנו תומכים בכם ההורים לבסס את התנאים והכלים לשמר את האמונה והתקווה שמאפשרים לכם ליצור תמונת עתיד עבור ילדכם ולסלול את הדרך להגשימה.

​אנו מאמינים באפשרות של הילדים להגדיר את זהותם על פי יכולת, עוצמות וכוחות על אף אבחנות. אנו מאמינים שהילד הוא יותר מסכום חלקיו ולכן מניחים קיומם של דרכים למיקסום היכולת של הילד להיות במיטבו בהשתתפות שלו בתוך מרחב של בחירה.

אנו פועלים  במקצועיות מירבית על מנת לקדם את יכולת הילדים להשתלב עם בני גילם, להיות  חלק משגרת משפחה נורמטיבית ככל שניתן וחברים בקהילה אליה הם שייכים ולהרגיש תחושת שייכות. ​במקביל אנו מחוייבים להשפיע על הקהילה ולתמוך באפשרות שלה להיות קהילה משלבת.
​בהתאם אנו מסייעים למשפחות להעביר מסר של אחריות כלפי הקהילה לקבלת השונה ופועל אתכם ההורים ועם הקהילה בשותפות להתאמת הידע והכלים לשם כך. ​אמון ושותפות עם ההורים נמצאים בבסיס העבודה שלנו.
חזון בית עמיתים
 
עמיתים מדרך עוז:  טלפקס: 077-5357652     |     נייד: 055-8859659      |      דוא"ל:  baitamitim.eti@gmail.com      |     כתובת:  מושב מדרך עוז. מ.א. מגידו  
עיבוד מידע , עיבוד מידע חושי  ויסות חושי, טיפול באוטיזם, טיפול באוטיזם ביקנעם,  קבוצות טיפוליות , מיומנויות חברתית, טיפול בוויסות חושי, מרכז טיפולי רב מקצועי לטיפול באוטיזם, טיפול פסיכולוגי, טיפול ריפוי בעיסוק, טיפול קלינאית,  טיפול שפה,  טיפול דיאדי,  ABA  ניתוח התנהגות, אבחון פסיכיאטרי, התיעצות פסיכיאטרית, מידע להורים בנושא אוטיזם, טיפול באוטיזם באיזור העמק, טיפול בויסות חושי באיזור העמק, אתי ארד,  מרכז הדרכה בית עמיתים, , הגישה האינטגרטיבית, ASD,  ספקטרום אוטיזם.