הפעילות לגיבוש קהילת הורים נוצרה מתוך ההבנה שלהורים כקבוצה יש כוח שיכול להניע תהליכים, לפתוח אפשרויות, ולהתמודד עם  מחסומים.
ההורים בכוחם יכולים לסלול דרכים למקום שאליו הם מנסים להגיע יחד עם ילדם. באפשרותם של ההורים כקהילה לגייס שותפים שיהפכו את המסע שלהם לאפשרי.

קהילת ההורים לילדים על הספקטרום התקשורתי משמעותית בגודלה ובאיכותה על מנת שתפעל באופן אקטיבי לקדם את האינטרסים שלה ולאפשר לילדים להשתלב ולהיות חברים בקהילה מבלי להוכיח שהם ראויים לכך.  שיתוף במידע ותמיכה הם חשובים אבל לא מספיקים. בואו לקחת חלק פעיל ביצירת העתיד של ילדכם.

אתם רוצים מסגרות חינוכיות מתאימות לילדכם?
מעונינים לשלב את ילדכם בכיתה רגילה אבל לא מקבלים את סל הטיפולים שמגיע לכם?
חשוב לכם לקבל את סל הטיפולים שאתם זכאים לו ממשרד הבריאות ולפעול ביעילות עם קופות החולים?  
רוצים לשמוע סיפורי הצלחה?

קהילת הורים היא מרחב שמאפשר להורים לא רק לפעול ביעילות רבה יותר במסגרת האפשרויות הקיימות, אלא גם ליצור אפשרויות מיטביות. יחד אפשר לקוות לא רק עבור הילדים אלא גם עבורכם כאשר אתם מכוונים בשבילם.

פעילות בית עמיתים במסגרת קהילת הורים, היא שרות שניתן להורים ללא מטרות רווח. עלויות הפעילות במסגרת קהילת הורים נועדו לכסות הוצאות תפעול בלבד.
 

בואו לקחת חלק ביצירת תמונת העתיד שלכם.

קהילת הורים

 
עמיתים מדרך עוז:  טלפקס: 077-5357652     |     נייד: 055-8859659      |      דוא"ל:  baitamitim.eti@gmail.com      |     כתובת:  מושב מדרך עוז. מ.א. מגידו  
עיבוד מידע , עיבוד מידע חושי  ויסות חושי, טיפול באוטיזם, טיפול באוטיזם ביקנעם,  קבוצות טיפוליות , מיומנויות חברתית, טיפול בוויסות חושי, מרכז טיפולי רב מקצועי לטיפול באוטיזם, טיפול פסיכולוגי, טיפול ריפוי בעיסוק, טיפול קלינאית,  טיפול שפה,  טיפול דיאדי,  ABA  ניתוח התנהגות, אבחון פסיכיאטרי, התיעצות פסיכיאטרית, מידע להורים בנושא אוטיזם, טיפול באוטיזם באיזור העמק, טיפול בויסות חושי באיזור העמק, אתי ארד,  מרכז הדרכה בית עמיתים, , הגישה האינטגרטיבית, ASD,  ספקטרום אוטיזם.